SHITET TOKË ARË NË VAQARR, TIRANË.

  • 167.431€
,

Details

  • Price: 167.431€
  • Size: 2800 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ARË NË VAQARR, TIRANË.
Toka ka një sipërfaqe prej 2800 m2 dhe është e përshtatshme për çdo lloj ndërtimi.
Çmimi—>19.600.000 Lekë/total.
Për informacion të mëtejshëm, kontaktoni .+355686032320

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
  • DES Ish Ekspozita