SHITET TOKË ARË NË TRAGJAS, VLORË

  • 14.790€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË NË TRAGJAS, VLORË

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 14.790€

Details

  • Price: 14.790€
  • Size: 870 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355696828315

Description

SHITET TOKË ARË NË TRAGJAS, VLORË

Zona ka perspektivë shumë të mirë për zhvillim dhe toka është e përshtatshme për një shumëllojshmëri investimesh.

Ka formacion të përshtatshëm gjeologjik për ndërtim dhe njëkohësisht mund të përdoret edhe për bujqësi.

Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi i shitjes është 14.790 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizite në pronë, kontaktoni në: +355696828315

  • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate