SHITET TOKË ARË NË TRAGJAS, VLORË

  • 8.160.000€
,

Details

  • Price: 8.160.000€
  • Size: 480000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ARË NË TRAGJAS, VLORË

Zona ka perspektivë shumë të mirë për zhvillim dhe toka është e përshtatshme për një shumëllojshmëri investimesh.

Ka formacion të përshtatshëm gjeologjik për ndërtim dhe njëkohësisht mund të përdoret edhe për bujqësi.

Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi i shitjes është 17 Euro/ m2 .

Për më shumë informacion ose një vizite në pronë, kontaktoni në: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare