SHITET TOKË ARË NË QEPARO, HIMARË.

  • 296.800€
, Qeparo
shitje

SHITET TOKË ARË NË QEPARO, HIMARË.

, Qeparo
  • 296.800€

Details

  • Price: 296.800€
  • Size: 3710 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET TOKË ARË NË QEPARO, HIMARË.
Toka ka një sipërfaqe prej 3710 m2 dhe nëntoka ka ujë në 4 m thellësi.
Prona ka të mbjellë në të 36 rrënjë ullinj.
Ka një lokacion të favorshëm dhe ndodhet buzë rrugës nacionale.
Çmimi i shitjes është 296.800 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461.

  • Address Qeparo
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate