SHITET TOKË ARË NË “PLUGE”, LUSHNJË.

  • 11.000€
, Plugë
shitje

SHITET TOKË ARË NË “PLUGE”, LUSHNJË.

, Plugë
  • 11.000€

Details

  • Price: 11.000€
  • Size: 1993 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032241

Description

SHITET TOKË ARË NË “PLUGE”, LUSHNJË.
Toka ka një sipërfaqe totale prej 1993 m² dhe posedon çertifikatë pronësie. Është e përshtatshme për ç’do lloj aktiviteti bujqësor.
Shitet me një çmim prej 11000 Euro/ total (i negociueshëm).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697032241.

  • Address Plugë
  • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate