SHITET TOKË ARË NË NOVOSELË, VLORË.

  • 96.000€
, Novoselë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
shitje
, Novoselë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
  • 96.000€

Details

  • Price: 96.000€
  • Size: 1200 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET TOKË ARË NË NOVOSELË, VLORË.

Toka ka një sipërfaqe prej 1200 m2 dhe aktualisht është e mbjellë.
Ka perspektivë të shkëlqyer zhvillimi për bujqësi dhe për ndërtim sepse është tokë pjellore dhe ka formim shumë të përshtatshëm gjeologjik.
Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe panoramike, në një lartësi 17 m nga niveli i detit.
Toka ka mundësi të mirë aksesimi me rrugën.
Posedon dokumenta të rregullta pronësie.

Çmimi: 96.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni +355697066661

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare