SHITET TOKË ARË NË NOVOSELË, PRANË FSHATIT AKËRNI, VLORË.

  • 60.000€
,

Details

  • Price: 60.000€
  • Size: 2000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ARË NË NOVOSELË, PRANË FSHATIT AKËRNI, VLORË.

Zona ka perspektivë shumë të mirë për zhvillim dhe toka është e përshtatshme për një shumëllojshmëri investimesh.
Ka formacion të përshtatshëm gjeologjik për ndërtim dhe njëkohësisht mund të përdoret edhe për bujqësi.
Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi: 60.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizite në pronë, kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare