SHITET TOKË ARË NË MULLET, TIRANË.

  • 160.000€
, Mullet
shitje

SHITET TOKË ARË NË MULLET, TIRANË.

, Mullet
  • 160.000€

Details

  • Price: 160.000€
  • Size: 8382 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692045108

Description

SHITET TOKË ARË NË MULLET, TIRANË.
Toka ka një sipërfaqe prej 8382 m2 dhe është lehtësisht e aksesueshme.
Prona është e përshtatshme për çdo biznesi dhe shitet për 160.000 Euro/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacion, kontaktoni në: +355692045108.

  • Address Mullet
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate