SHITET TOKË ARË NË MBROSTAR, FIER.

  • 50.000€
, Mbrostar
shitje

SHITET TOKË ARË NË MBROSTAR, FIER.

, Mbrostar
  • 50.000€

Details

  • Price: 50.000€
  • Size: 12537 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032241

Features

Description

SHITET TOKË ARË NË MBROSTAR, FIER.
Toka ka një sipërfaqe prej 12537 m² dhe ka një lokacion të favorshëm pranë autostradës.
Ndodhet në një zonë të mirë për investime si: magazina, sera, etj.
Shitet me çmimin prej 50.000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032241.

  • Address Mbrostar
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate