SHITET TOKË ARË NË DALJE TË KORÇËS.

  • 130.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË NË DALJE TË KORÇËS.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 130.000€

Details

  • Price: 130.000€
  • Size: 6520 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692045108

Description

Shitet tokë arë në dalje të Korçës.
Toka ndodhet buzë rrugës nacionale Korçë – Ersekë. Ka një sipërfaqe prej 6520 m2. Është e cilesuar si tokë arë por është shumë e favorshme për të ndërtuar ndertesa. Kontakti me rrugën e ben shumë të favorshme dhe për të ndërtuar lloje të ndryshme biznesi. Shitet me një çmim prej 130 000 Euro / Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-are-ne-dalje-te-korces/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate