SHITET TOKË ARË NË DAJT, TIRANË

  • 59.820€
,

Details

  • Price: 59.820€
  • Size: 900 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë arë me sipërfaqe 900 m² në Dajt, Tiranë. Toka ndodhet pranë rrugës dhe mund të shfytëzohet për ndërtim. Cmimi 7.000.000 LEKE.
Id 45 90
Na kontaktoni ☎ 068 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate