SHITET TOKË ARË NË BALDUSHK, TIRANË

  • 112.500€
, Baldushk, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË NË BALDUSHK, TIRANË

, Baldushk, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • 112.500€

Details

  • Price: 112.500€
  • Size: 4500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Shitet tokë arë në Baldushk, Tiranë. Toka ndodhet në një nga fshatrat më të qetë të Tiranës dhe mund të përdoret si për kultivime të ndryshme bujqësore, ashtu dhe për të ndërtuar vila. Sipërfaqja totale e saj është 4500m². Posedon dokumencation të rregullt hipotekor. Shitet me çmimin prej 112 500 Euro/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-are-ne-baldushk-tirane/

  • Address Baldushk, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate