SHITET TOKË ARË ME PAMJA NGA LIQENI I LINZËS, TIRANË 599,500 EUR / Total

  • 599.500€
, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË ME PAMJA NGA LIQENI I LINZËS, TIRANË 599,500 EUR / Total

, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
  • 599.500€

Details

  • Price: 599.500€
  • Size: 11990 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Shitet tokë arë me pamje nga liqeni i Linzës, Tiranë
Toka është me dokumenta të rregullta pronësie, 3 çertifikata të fundit te nxjerra nga hipoteka e Tiranës.
Pamja mbresëlëëse e liqenit i jep një vlerë te jashtëzakonshme kësaj toke të virgjër dhe të pa shkelur nga këmba e njeriut.
Kjo është një nga zonat që në një perspektivë të afërt do jetë një atraksion për qytetin e Tiranës për shkak të ajrit të pastër nga gjelbërimi natyral, mali i Dajtit që ndodhet pas tokës si dhe liqeni përballë. Shitet me një çmim prej 599 500 euro/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092 / +355 69 40 83 999

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-are-me-pamja-nga-liqeni-i-linzes-tirane/

  • Address Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate