SHITET TOKË ARË 5300 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË. 1,700,000 LEK / Total

 • 13.646€
Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania

SHITET TOKË ARË 5300 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË. 1,700,000 LEK / Total

Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 13.646€

Details

 • Property ID: 37530
 • Price: 13.646€
 • Property Size: 5300 m²
 • Property Type: toke
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet tokë arë me sipërfaqe 5300 m² në fshatin Pulahë të qytetit të Korçës.
Prona ndodhet në një pozicion mjaft të favorshëm pasi është afër kanalit ujitës.
Shitet me një cmim prej 1700000 Lekë/Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-are-5300-m2-ne-fashtin-pulahe-korce/

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate