SHITET TOKË ARË 5000 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË. 2,000,000 LEK / Total

  • 16.055€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË 5000 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË. 2,000,000 LEK / Total

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 16.055€

Details

  • Price: 16.055€
  • Size: 5000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 20 45 108

Description

Shitet tokë arë me sipërfaqje 5000 m² në fshatin Pulahë të qytetit të Korçës.
Prona ndodhet në një pozicion mjaft të favorshëm pasi është afër kanalit ujitës.
Shitet me një cmim prej 2000000 Lekë/Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-are-5000-m2-ne-fashtin-pulahe-korce/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate