Shitet tokë are 2000 m2 në Prush, Tiranë.

  • 120.000€
,

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 2000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë are 2000 m2 në Prush, Tiranë.
Toka ndodhet në një vend shumë strategjik ku dhe plani urbanistik për atë zonë është me perspektivë shumë të lartë për shkak të vilave që do ndërtohen dhe një nga qendrat tregtare më të mëdha në Ballkan. Çmimi i tokës është 120.000 euro/ total.
Id 9894
Na kontaktoni: ☎️ 0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate