SHITET TOKË ARË 11859M² NË “BANAJ” FIER.

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET TOKË ARË 11859M² NË “BANAJ” FIER.

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania

Details

  • Size: 11859 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692045103

Description

Okazion !!!
Shitet tokë arë me sipërfaqje 11859m2 në “Banaj” Fier.

Toka disponon certifikatë pronësie dhe e hipotekuar.

Çmimi: 32.000 Euro /Total ( I negociueshëm)

ID e pronës: 12065

Për me shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate