SHITET TOKE 9.200 m2 NE VAQARR PER BIZNES.

 • 690.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vaqarr
shitje

SHITET TOKE 9.200 m2 NE VAQARR PER BIZNES.

6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vaqarr
 • 690.000€

Details

 • Price: 690.000€
 • Size: 9200 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Shitet Toke në Vaqarr afer Rruges Nacionale Tirane – Ndroq, në një zonë me intesitet të lart zhvillimi industrial. Ajo mund te perdoret per cdo lloj biznesi, fabrika , magazina etj
Sipërfaqja e prones eshte 9.200 m2. Toka eshtë e rrafshët dhe e kuadratuar…Rast qe nuk duhet humbur, shitet me 75 €/m2.
PRONA SHITET VETEM PER 690.000 EURO

 • Address Vaqarr
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare