Shitet tokë

  • 480.000€
, Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Shitet tokë

, Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 480.000€

Details

  • Price: 480.000€
  • Size: 6000 m²
  • Type: toke, truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355696060612

Features

Description

Truall në shitje pranë Top Channel, Tiranë.
Me sipërfaqe 6000 m2 (me dimensione 100m gjatësi dhe 60m gjerësi). Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe është i përshtatshëm për ndërtim vilash, kapanone dhe godina të ndryshme biznesi. Shitet 80 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Top Channel, 7 Nëntori, Egri (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting