SHITET TOKE 2 KILOMETRA NGA TEG

  • 777.000€
, Qendra Tregtare Teg

Details

  • Price: 777.000€
  • Size: 7000 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje

Features

Description

Toke truall në shitje e cila ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe të gjelbëruar, 2 km larg Tegut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe restorante turistike.Toka është me studim gati për leje për ndertim vilash.

Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës.

Toke truall në shitje me siperfaqe 7000 m2. E përshtatshme për ndertim vilash dhe shërbime te ndryshme qe ka kerkese zona.

Me certifikate pronësie.

Kontakt: +355682050353

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitje/2-kilometra-nga-teg

  • Address Qendra Tregtare Teg
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93