SHITET TOKE 1.000 m2 NE BORSH- SARAND.

  • 80.000€
, Borsh Sarand
shitje

SHITET TOKE 1.000 m2 NE BORSH- SARAND.

, Borsh Sarand
  • 80.000€

Details

  • Price: 80.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355 68 40 44 520

Description

Shitet Toke ne Borsh- Sarande tek ullishtja posht rruges nacjonale.. Toka ka nje siperfaqe prej
1.000 m2,ajo ka plan zhvillimi dhe me nje koeficient ndertimi prej 0.6.
Zona ka nje plan shum joshes zhvillimi dhe cmimet per pak kohe do te rriten shume shpejt.
Jeni ne kohe per investimin e duhur.
SHITET ME NJE CMIM PER 80 EURO PER M2. NA KONTAKTONI……

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

  • Address Borsh Sarand
  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare