SHITET TEK FRESKU AMBJENT BIZNESI OSE PER BANIM 146,8 m2.

  • 100.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 147 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355684044520

Description

●Shitet Ambient për banim ose bisnes kati zero me nje siperfaqe 46,8m2 tek Fresku. Ambjenti ka hyrje indipendente ne Rrugen para Thesarit qe shkon drejt Restoranti Dy Luanet. Ambjenti ka pamje nga Tirana me ambient te gjelberuar perpara qe shfrytzohet si ambient pushimi dhe relaksi. KY AMBJENT SHITET PER 42.000€
Përball ndodhen dhe dy ambiente ngjitur 100 m2,dhe nëse i blen i njëjti gëzon te drejten dhe te shfrytzimit te ambientit në mes rreth 20 m2
Te gjitha se bashku 146,8 m2 ky ambjent ka nje siperfaqe para 20 m2 për shfrytzim plus ambjent i gjelberuar 40 m2.
TE GJITHA AMBJENTET SE BASHKU SHITEN VETEM PER 100.000 €

  • Address Fresku
  • City Tirane
  • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare