SHITET TE RR. SAMI FRASHERI…. Apartament 2+1..!!

 • 229.000€
5 Blloku, Rr. Sami Frasheri

Details

 • Price: 229.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033335

Features

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 4 …!!
Apartamenti ndodhet te RR. Sami Frasheri, ne nje kompleks te ri me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM SUPER OKAZION 2180 EURO m2 NGA 2400 M2 QE ESHTE NE ATE PALLAT…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Rr. Sami Frasheri
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger