SHITET TE NJESIA ADMINISTRATIVE NR 14.. APARTAMENT 2+1..!! SHITJE URGJENTE..!!

 • 95.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Njesia Administrative nr 14
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Njesia Administrative nr 14
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033335

Features

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 115 m2 ne katin e 4. Ne proces hipotekimi..!!
Apartamenti ndodhet , ne Unazen e Re, pallati i Njesise Administrative 14, te kendi i lojrave, ne nje pallat 5 vjecar, ne zonen me te mire Unazes se re me nje orjentim shume te mire, per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire…!! Apartamenti organizohet nga sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
SHITET PER NJE CMIM PREJ 95,000 EURO..!!
VETEM PER 3 DITE…!!
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Njesia Administrative nr 14
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger