SHITET TE NE FARKE… APARTAMENT DUPLESK…!! NE NDERTIM..!!

  • 311.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farke
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farke
  • 311.000€

Details

  • Price: 311.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Features

Description

Shitet apartament dupleks me nje siperfaqe ndertimi 155 m2, dhe lulishte 95 m2..NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet prane liqenit te farkes ne nje rezidence ne ndertim me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM PREJ 311,000 EURO…!
LIKUJDIM TOTAL…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

  • Address Farke
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger