SHITET TE KOMUNA E PARISIT… APARTAMENT 3+1…!! ME HIPOTEKE..!!

 • 210.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033335

Features

Description

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 155 m2 ne katin e 4… ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet ne komunen e Parisit, te lulishtja , ne nje pallat me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje rezindence ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Apartamenti eshte ploteshisht i mobiluar.
SHITET PER NJE CMIM 210,000 EURO
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger