SHITET SUPER VILE TEK VILAT GJERMANE

 • 700.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER VILE TEK VILAT GJERMANE

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700.000€

Details

 • Price: 700.000€
 • Size: 700 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super vile 3 kateshe te Vilat Gjermane. Vila ka siperfaqe trualli 700m2 dhe siperfaqe ndertimi 450m2.
Vila organizohet ne katin e pare me sallon ndenjie+kuzhine te vecuar, koridor te bollshem, dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet me dritare dhe me ballkon. Kati i 2 organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor, ballkon te madh. Vila eshte e rrethuar, ne pjesen e pasme ka nje oborr te madhe qe eshte i shfrytezuar dhe mundesi parkimi. Vila eshte e rikonstruktuar me punime super cilesore, e rrethuar, e pajisur me dokumentacion te plote hipotekro. Vendndodhja e viles te mundeson pamje te lire dhe ndricimin natyral nga te gjitha anet.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ilat-gjermane/

 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate