SHITET SUPER VILE NE YRSHEK

 • 200.000€
, Yrshek, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

SHITET SUPER VILE NE YRSHEK

, Yrshek, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 155 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER VILE NE YRSHEK

Ne Yrshek shitet vile dy kateshe. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me kubature te rregullt, ku kati i pare organizohet ne 2 hyrje 1+1, koridor te madh dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 hyrje 2+1, nje koridor, tualet dhe 3 ballkone gjithashtu ka dhe nje super oborr te madh. Vila ka siperfaqe ndertimi 154.8 m2 dhe siperfaqe toke 1000 m2. Orientimi i shtepise eshte Jug-Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete vile, zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj. Vila disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore. Nese jeni nje familje e madhe dhe ju duhet nje shtepi e madhe larg zhurmes se qytetit kjo vile eshte zgjedhja juaj ideale.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET SUPER VILE NE YRSHEK

 • Address Yrshek, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate