SHITET SUPER VILE NE FRESK ID-966

 • 360.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET SUPER VILE NE FRESK ID-966

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 350 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER VILE NE FRESK ID-966

Shitet super vile 3 kateshe ne Fresk, Rr. Muhamet Deliu. Vila ka  siperfaqe prej 350m2 truall dhe 125.9m2 ndertim. Vila organizohet ne katin e pare me sallon te hapur, pa ndarje qe eshte i pershtatshem per ambjent biznesi. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi ku 2 nga dhomat  jane me ballkon, 2 tualete dhe nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Kati i trete eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi, ku 2 nga te cilat jane me ballkon, 2 tualete dhe ka nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Vila eshte e rrethuar, ne pjesen e perparme ka nje oborr te madhe qe eshte i shfrytezuar dhe mundesi  parkimi. Vila eshte e rikonstruktuar me punime super cilesore, e rrethuar, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Vendndodhja e viles te mundeson pamje te lire dhe ndricim natyral nga te gjitha anet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500

SHITET SUPER VILE NE FRESK

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate