Shitet super Vile ne bregdet

 • 280.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Shitet super Vile ne bregdet

, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 280.000€

Details

 • Price: 280.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet vilë 2-katëshe në Qerret.
Vila është dy katëshe, disponon sipërfaqe ndërtimi 160 m2 dhe sipërfaqe trualli 620 .
Kati i parë është i organizuar në sallon ndenje, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, tualeti ndërsa kati i dytë në 2 dhoma gjumi, tualet, verandë.
Vila ka punime cilësore, është e investuar me parket, mobilim bashkëkohor, sistem kondicionimi. Ka 2 vende parkimi dhe oborri është i dekoruar.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në një nga komplekset më të qetë dhe të preferuar në zonën e Qerretit, vetëm 300 m larg detit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania