SHITET SUPER VILE 3-KATESHE TEK QYTETI I NXENESVE

  • 599.000€
, Qyteti i Nxenesve
shitje

SHITET SUPER VILE 3-KATESHE TEK QYTETI I NXENESVE

, Qyteti i Nxenesve
  • 599.000€

Details

  • Price: 599.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super vile 3-kateshe tek Qyteti i Nxenesve. Vila ka nje siperfaqe totale rreth 1000m2 ku cdo kat ka nje siperfaqe prej 200m2.

Vila eshte ber nga inxhinjer te kualifikuar, cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete vile ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative,me izolim me dopjo buk peshku, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaretpllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete vile per me se miri.

Vila eshte totalisht e rrethuar me ballkone te medhenj. Vila shitet pjeserisht e mobiluar me mobilje moderne.

Zona ne te cilen ndodhet mundeson gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaxi. Disponon dokumetacin te plote hipotekor.
Per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ti-i-nxenesve/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate