SHITET SUPER VILE 3-KATESHE PRANE AMERIKAN-2

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
shitje

SHITET SUPER VILE 3-KATESHE PRANE AMERIKAN-2

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres

Details

  • Size: 806 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super vila 3-kateshe prane Amerikan 2. Vila ka siperfaqe totale 806 m2.

Cdo kate vile eshte i organizuar me nje sallon te madh ndenjie, ambient gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verand.

Vila eshte e mobiluar luks . Siguron 3 poste parkimi.

Vila ka punime super cilesore dhe punimet jan ndjekur me specialist ndertimi dhe inxhinier te licensuar.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • Address Rruga e Dibres
  • City Tirane
  • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate