SHITET SUPER VILA 5-KATESHE NE MISTO MAME

 • 600.000€
, Misto Mame
shitje

SHITET SUPER VILA 5-KATESHE NE MISTO MAME

, Misto Mame
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 526 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super vila 5-kateshe ne Misto Mame. Vila ka siperfaqe totale 525.8m2.

Cdo kate vile eshte i organizuar me nje sallon te madh ndenjie, ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verand. Ne katin 0 vila siguron 3 poste parkimi.

Vila ka punime super cilesore dhe nuk ka pesuar demtime nga termeti.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Misto Mame
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate