SHITET SUPER VILA 3-KATESHE NE SAUK

 • 400.000€
Sauk
shitje

SHITET SUPER VILA 3-KATESHE NE SAUK

Sauk
 • 400.000€

Details

 • Property ID: 12394
 • Price: 400.000€
 • Property Size: 500 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vile
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super vila 3-kateshe tek rrethrrotullimi ne Sauk. Vila ka siperfaqe totale prej 500m2 truall dhe 360m2 siperfaqe ndertimi. Organizohet ne te 3-ja katet me tipologji apartamenti 1+1, sallon ndenje, dhome gjumi dhe tualet. Eshte e rrethuar me lulishte dhe siguron 3 poste parkimi. Vila ka ndertim cilesor, punime dhe instalime te reja dhe mobilim bashkekohor. Vila shitet ne gjendjen qe eshte. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara per te jetuar ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Sauk
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate