SHITET SUPER RESORTI INHERITOR NE SHENGJIN

, Shëngjin
shitje

SHITET SUPER RESORTI INHERITOR NE SHENGJIN

, Shëngjin

Details

  • Size: 1300 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

Kompania Billion G&G Group ka te drejten e shitjes ekskluzive te nje prej resorteve me luksoze dhe me te medha ne gjithe Shqiperine.

Cdo gje eshte e fjales se fundit, arredim super luksoz. Ndertimi nga me cilesoret dhe me te miret si nga pamja por edhe nga struktura e ndertimit dhe ana inxhinjerike.

Disponon nje dokumentacion te plote hipotekor.

Resorti ka te gjitha parametrat e fjales se fundit dhe pamja nje oaz i vertet.
Kompleksi Organizohet ne 1-HOTEL 1-VILE INHERITOR 4-VILA ME TIPOLOGJI TE NJEJTE, PISHINE, BARE DHE RESTORANT

HOTELI-Ka 6 kate ku jane te perfshira 40 apartamente (3+1, 2+1, 1+1)

Restoranti i hotelit eshte 300 m2 .

Ka marketin 300 m2 si dhe lavanderin

VILAT-KEMI 5 VILA NGA ME LLUKSOZET DHE KUSHTE BASHKEKOHORE
1-VILA INHERITOR/Me pamje nga deti, vila ka dhe pishine.

Ka 1300 m2, kater kate dhe 26 hyrje te tipit 3+1, 2+1,1+1.

Bare dhe Restorant,guzhine,recepsion,lavanderi,parkim si dhe gjelberim
4-VILAT e tjera kane tipologjin e njejte ,secila nga 650 m2 ndertim secila, 54 apartamente total.

3-vila kan nga 13 hyrje secila,1-prej tyre ka 15 hyrje.
PER TE GJITHE JU TE INTERESUARIT, JU PRESIM NE ZYRAT TONA PER TE BERE TE GJITHE PREZANTIMIN E TE GJITH KOMPLEKSIT NE DOKUMENTACION, PLANIMETRI DHE VIDEOT E XHIRUARA SI DHE PER TE VAZHDUAR ME PAS VIZITEN NE KETE RESORT. JU GJITHASHTU MUND TE TELEFONONI DHE NE NUMERIN 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…r-ne-shengjin/

  • Address Shëngjin
  • City Shengjin

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate