SHITET SUPER-RESORT BUZË DETIT NË SPILLE, KAVAJË.

  • 3.000.000€
, Spille
shitje

SHITET SUPER-RESORT BUZË DETIT NË SPILLE, KAVAJË.

, Spille
  • 3.000.000€

Details

  • Price: 3.000.000€
  • Size: 15000 m²
  • Type: ambjent biznesi, hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355694003232

Description

SHITET SUPER-RESORT BUZË DETIT NË SPILLE, KAVAJË.

Hoteli ndodhet në plazhin e Spillesë, Kavajë, në një zonë mjaft të bukur dhe në vijë të parë, 200 m larg bregut të detit dhe 14 km nga Autostrada Durrës – Rrogozhinë. Është i ndertuar në një sipërfaqe trualli prej 2000 m2 dhe okupon 600 m2 të tij.

Ndërtesa ka 4 kate, me një kapacitet prej 51 dhomash për pushuesit. Çdo dhomë është e pajisur me banjo me të gjitha kushtet dhe ballkon. Dhoma disponon një krevat dopio dhe dy krevate teke për fëmijët (krevate marinari), frigorifer, TV me kabllor, kondicioner etj.

Të gjitha ambientet e hotelit janë të survejuara me kamera 24 orë/ditë dhe ka roje private.

Pjesë e kompleksit janë :

Plazhi (4000 m2):

2000 m2 hapësirë rëre ku jane të vendosura 112 cadra  dhe 224 shezllone . Plazhi është i pastër dhe i mirëmbajtur me të gjitha sinjalistikat e nevojshme.

120 m2 Beach-Bar/fastfood/dhoma zhveshje/hapësirë rekreative për fëmijët/banjot+dushet dhe verandë 300 m2.

Parku: me 0.5 hektarë me pisha, ku janë të vendosura disko verore, bar i hapur, restorant, fast food, parking (mbi 30 makina).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694003232

  • Address Spille
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate