SHITET SUPER LOKALI 1000 M2 NE FRESK!!!

  • 1.000.000€
, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET SUPER LOKALI 1000 M2 NE FRESK!!!

, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 1.000.000€

Details

  • Price: 1.000.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambient biznesi me nje siperfaqe totale 1000 m2 ne Fresk.

Ndodhet ne katin zero te nje pallati me hyrje nga rruga kryesore.
Ambienti momentalisht eshte i shfrytezuar si bar-kafe dhe ambient per lodra per femije.
Ambienti shitet ne gjendjen qe eshte por mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi tjeter.
Zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…0-m2-ne-fresk/

  • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate