SHITET SUPER LOKAL NE QENDER TE TIRANES!!!

 • 598.000€
Qender

SHITET SUPER LOKAL NE QENDER TE TIRANES!!!

Qender
 • 598.000€

Details

 • Property ID: 29614
 • Price: 598.000€
 • Property Size: 46 m²
 • Property Type: Lokal bar-kafe
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super lokal ne Qender te Tiranes.

Hapesira e brendeshme eshte e perbere nga 46 m2 gjithashtu nje ambjent te jashtem teper te favorshem dhe te bollshem.

Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per Bar Restorant etj.

Zona eshte teper e favorshme per cfardolloj investimi qe ju kerkoni.
Zona ofron te gjitha facilitetet pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes!

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…er-te-tiranes/

 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate