SHITET SUPER DUBLEX… MBI KOMUNEN E PARISIT…!!

, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER DUBLEX… MBI KOMUNEN E PARISIT…!!

, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 170 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET DUBLEX …. MBI KOMUNEN E PARISIT…!!

Shitet dublex 2+1 me nje siperfaqe 170 m2 + verande ne katin e 5…!! ME HIPOTEKE..!!
Dublexi ndodhet mbi komunen e Parisit mbi autostade reshti i 3 i pallateve mbi Big marketin..!!
Dublexi ka punime ekstra super cileore te sapo perfunduara, me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar te Tiranes..!! Zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 150.000 EURO….!!
Nxitoni te beni tuajin kete super Dublex..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.

  • Address Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger