SHITET SUPER APARTAMENTI TEK SELVIA!!!

 • 86.400€
, Selvia
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI TEK SELVIA!!!

, Selvia
 • 86.400€

Details

 • Price: 86.400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 1+1 tek Vila Gold!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 72 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine 100% drru masiv me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, tualet, ballkon te bollshem.
Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…tek-vila-gold/

 • Address Selvia
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate