SHITET SUPER APARTAMENTI TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!!!!

 • 120.000€
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Inxhinieria e Ndertimit
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!!!!

7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Inxhinieria e Ndertimit
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Inxhinieria e Ndertimit!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 94 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Perendim cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj. Disponon dukumentacion te plote hipotekor!
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…a-e-ndertimit/

 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate