SHITET SUPER APARTAMENTI TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

 • 349.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Bulevardi Zhan D'Ark
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI TEK BULEVARDI ZHAN D’ARK

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Bulevardi Zhan D'Ark
 • 349.000€

Details

 • Price: 349.000€
 • Size: 194 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 3+1 +2  te Bulevardi ZHAN D’ARK.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor te sapo perfunduar.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 194 m2 dhe organizohet ne  3 dhoma gjumi,  1 dhome ndenje me kuzhine, 2 tualet.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje . Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe te  ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka super pamje qetesuese dhe relaksuese.

Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone.

 • Address Bulevardi Zhan D'Ark
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate