SHITET SUPER APARTAMENTI 3+1+2, NE FRESK

 • 72.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI 3+1+2, NE FRESK

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+1+2  ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje grupi pallatesh te  ndertuar nga me cilesoret ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 127 m2.

Apartamenti organizohet me sallon ndenje+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hapesire te bollshme.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje  dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500. 

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate