SHITET SUPER APARTAMENTI NE FRESK!!!!

 • 65.000€
, Fresku
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI NE FRESK!!!!

, Fresku
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Shitet apartament 2+1+2  ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete me kolone ajrimi si dhe dy ballkone me nje pamje fantastike.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2, ndodhet ne katin e 4 te nje grupi pallatesh te reja, me ndertime cilesore dhe nje nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokumentat e plota hipotekore.

Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692089998

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate