SHITET SUPER APARTAMENTI 3+1+2 NE ASTIR

 • 97.600€
Astir
shitje

SHITET SUPER APARTAMENTI 3+1+2 NE ASTIR

Astir
 • 97.600€

Details

 • Property ID: 12383
 • Price: 97.600€
 • Property Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 3+1+2 ne Astir prane Bar Unik. Apartamenti ka siperfaqe totale 122m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor. Organizohet ne1 sallon te madh ndenje, 2 kuzhina (nje e brendshme dhe nje e jashtme), 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me mobilim bashkekohor. Ka orientim lindje-perendim. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te jetuar ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate