SHITET SUPER APARTAMENT PRANË AMBASADËS AMERIKANE!!

 • 310.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 310.000€

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686032320

Description

Shitet Super Apartament 2+1+2+Garderobë, në një nga zonat më elitare të Tiranës, pranë Ambasadës Amerikane!
Mobilimi është modern dhe cilësor, shumë pak i përdorur
Të gjitha pajisjet elektroshtëpiake janë “in caso”
Izolim akustik dhe termik
Parket druri
Hapësirat e apartamentit janë të mëdha dhe ndahen në: Korridor shpërndarës, Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 1 Garderobë
Apartamenti perfshin dhe një post parkimi

Kati në të cilin ndodhet apartamenti: Kati i 2 banimi
Sipërfaqja Totale: 138 m2
Sipërfaqja e parkimit: 12m2
Me dokumentacion të rregullt hipotekor

Çmimi: 310.000€ Total

Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: 0686032320

 • Address Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Ish Ekspozita

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Ish Ekspozita
 • DES Ish Ekspozita