SHITET: Super apartament penthouse 3+1+verandë / Liqeni i Thatë

 • 330.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Super apartament penthouse 3+1+verandë / Liqeni i Thatë

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 263 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET: Super apartament penthouse 3+1+verandë /zona:Liqeni i Thatë

——————-‐——–☆☆☆☆☆

▪︎Apartamenti pērbëhet nga sallon ndjenje i madh, ambjent gatimi më vete, 3 dhoma gjumi, korridor, garderobë, 2 ballkone si dhe 3 tualete.

▪︎Sipërfaqe apartamenti prej 263 m2, prej të cilave 90 m2 verandë, kati V-të banim, pallat i ri, ashensor, mirëmbajtje. Pozicionim jug/lindje, me pamje nga liqeni i thatë.

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎Cel: 0672062729

▪︎ Cmim shitje: 330.000 €

▪︎www.imobiliareprime.com

 

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare