SHITET SUPER APARTAMENT NË RRUGËN “NDRE MJEDA”, TIRANË.

 • 135.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT NË RRUGËN “NDRE MJEDA”, TIRANË.

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

SHITET SUPER APARTAMENT NË RRUGËN “NDRE MJEDA”, TIRANË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 121 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 sallon+kuzhinë dhe 1 ballkon.
Apartamenti karakterizohet nga një investim cilësor në mobilim dhe rifinitura.
Prona është e mirë-administruar dhe ofron mundësi për parkim në hapësirën e jashtme.
Ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme për të jetuar.
Shitet për 135.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696050092.

 • Address Rezidenca Alba, Rruga "Ndre Mjeda".
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate