SHITET SUPER APARTAMENT NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 80.000€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONGRESI ELBASANIT, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 100 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon+ kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka një investim shumë cilësor në mobilim dhe shitet totalisht i mobiluar .

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmim është 80.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate