Shitet super apartament ne kompleksin rezidencial Mangalem 21!

 • 64.000€
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet super apartament ne kompleksin rezidencial Mangalem 21!

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 64.000€

Details

 • Property ID: 29482
 • Price: 64.000€
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355692672831

Description

Apartament 2+1, me sipërfaqe 83.8 m2, me orientim nga Veriu. Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku përballë ndodhet dhoma e gjumit e fëmijëve. Salloni pozicionohet në mes të dy dhomave dhe ka akses ne llozhen e apartamentit. Dhoma matrimoniale, e bollshme në sipërfaqe, akseson lehtësisht tualetin e apartamentit. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe  i mirendricuar gjate gjithe dites, si dhe ndodhet ne nje kompleks rezidencial me 41 pallate  i cili ofron te gjitha kushtet per nje jetese te qete e komode.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Joana Kontakt Al
 • Joana Kontakt Al

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Joana Kontakt Al
 • Joana Kontakt Al